Nasza firma

Działa nieprzerwanie od 1997 roku. Świadczymy usługi dostępu do internetu dla tysięcy klientów. W zasięgu naszych sieci znajdują się dziesiątki tysięcy gospodarstw domowych. Staramy się, aby usługi które świadczymy na lokalnych rynkach były najszybsze oraz miały najwyższy standard jakości.

Sieci światłowodowe

Posiadamy obecnie ponad 200 km sieci światłowodowej. Dzięki inwestycjom, które prowadzimy liczba ta stale rośnie.  Do roku 2016 planujemy wybudować dla Was ponad 1000 km linii w tej technologii.

Logo K3

INTERNET

Untitled-3_01Dzięki naszym stałym inwestycjom w nowoczesność zapewniamy dostęp do sieci z prędkościami do 1000Mb/s. Skorzystaj z najnowszej oferty, wypróbuj łącza światłowodowe. Ciesz się nieograniczonymi możliwościami.

TELEWIZJA

Untitled-3_03Najlepsza jakość, wysoka rozdzielczość, kolory jak żywe. Skorzystaj z oferty telewizyjnej, wybierz pakiet, który odpowiada Twoim oczekiwaniom. Ciesz się jakością obrazu Full HD, która przeniesie Cię do oglądanego świata. 


Aktualności

Przekształcenie w K3 Telecom Sp. z o. o.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 31 maja 2017 roku zmianie uległa forma prawna prowadzonej działalności naszej firmy.

Kamil Kurek prowadzący działalność pod firmą K3-Kamil Kurek przekształcił się w spółkę K3 Telecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Z uwagi na powyższe przekształcenie, od dnia 31 maja 2017 r. podmiotem właściwym dla wszelkich rozliczeń wynikających z zawartych przez K3-Kamil Kurek umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych jest K3 Telecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wszelką korespondencję adresowaną do dostawcy usług telekomunikacyjnych prosimy kierować zgodnie z poniższymi danymi:

K3 Telecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Przemysłowa 6

43-225 Wola

 Zmianie uległy również dane w zakresie NIP (6381824160) i REGON (367417968).

Jednocześnie zwracamy uwagę, iż informacja o przekształceniu przedsiębiorcy
w sp. z o.o. zgodnie z art. 60a ust. 5 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne nie stanowi zmiany warunków umowy określonych w umowie i regulaminie świadczenia publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych.