Oferty pracy

Poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska:
Monter sieci światłowodowych

Firma K3 Telecom działa na rynku od 1997 roku. Świadczymy usługi dostępu do internetu dla tysięcy klientów. Staramy się, aby usługi, które świadczymy na lokalnych rynkach były najszybsze oraz miały najwyższy standard jakości. Obecnie posiadamy ponad 1 000 km sieci światłowodowych. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz podnoszeniem jakości świadczonych usług poszukujemy:

Siedziba firmy: Wola k./Pszczyny, woj. Śląskie.

Teren pracy: województwo Śląskie i Małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Budowa sieci telekomunikacyjnych z wykorzystaniem kabli światłowodowych wewnątrz oraz w blokach (instalacje pionowe i poziomej).
  • Budowa przyłączy sieci telekomunikacyjnej ze słupów niskiego napięcia do domu klienta.
  • Usuwanie uszkodzeń fizycznych kabla, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych.
  • Zaciąganie kabli w kanalizacjach.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Mile widziane:

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia elektryczne do eksploatacji SEP 1kV.
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.
  • Chęci do przyswajania wiedzy.

Wymagamy:

  • Wykształcenie min. średnie – preferowane kierunki techniczne: telekomunikacja, elektronika, elektryka.
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi oraz elektronarzędzi.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Dyspozycyjność.
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie działającej w branży od 20 lat.
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę lub B2B (do przedyskutowania podczas rozmowy).
  • Możliwość szkoleń.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego.
  • Komplet narzędzi do wykonywania pracy.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii światłowodowych.
  • Wynagrodzenie od 4300-6500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

Aplikacje zawierającą CV prosimy wysłać na adres e mail: rekrutacja@k3.com.pl

koniecznie z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K3 Telecom sp. z o.o. z siedzibą w Woli dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że Administratorem danych jest K3 Telecom sp. z o.o. z siedzibą w Woli na ul. Przemysłowej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Serwisant sieci telekomunikacyjnej

Firma K3 Telecom działa na rynku od 1997 roku. Świadczymy usługi dostępu do internetu  dla tysięcy klientów. Staramy się, aby usługi które świadczymy na lokalnych rynkach były najszybsze oraz miały najwyższy standard jakości. Obecnie posiadamy ponad 1 000 km sieci światłowodowych. Oferujemy naszym klientom oprócz szerokopasmowego internetu telewizję w standardzie HD oraz telefonię cyfrową. W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz podnoszeniem jakości świadczonych usług poszukujemy:

  • Usuwanie usterek na sieciach radiowych i światłowodowych
  • Konfigurowanie routerów oraz urządzeń Klienta
  • Odbieranie zgłoszeń od Klientów końcowych
  • Diagnostyka usterek u Klienta końcowego
  • Podłączanie klientów końcowych
  • Uruchamianie usług: Internet, TV, telefon VOIP u Klienta
  • Budowa sieci światłowodowych napowietrznych i wewnątrz budynków
  • Modernizacja sieci
  • Sprawdzanie oraz naprawa urządzeń infrastruktury sieciowej
  • Tworzenie dokumentacji technicznych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

  • Podstawowa znajomość systemu Linux
  • Konfigurowanie VPN
  • Zdalne zarządzanie urządzeniami abonenckimi
  • Znajomość zagadnień VOIP, IPTV
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP G1-E
  • Chęci do przyswajania wiedzy

Wymagamy:

  • Wykształcenie średnie – preferowane kierunki techniczne: telekomunikacja, elektronika, elektryka
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • Uprawienia SEP G1-E (w przypadku braku zapewnimy możliwość szkolenia na miejscu)
  • Podstawowe znajomości zagadnień TCP/IP
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie działającej w branży od 20 lat
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Komplet narzędzi do wykonywania pracy
  • Dostęp do nowoczesnych technologii światłowodowych
  • Wynagrodzenie od 4300-6500 zł brutto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez K3 Telecom sp. z o.o. z siedzibą w Woli dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))